Зворотній дзвінок
+38 ()
Взуття, іграшки
Зворотній дзвінок Дочки & Синочки
Пн-пт 9:00 - 19:00
Сб, нд 9:00 - 17:00
Кошик
Головна > Взуття для хлопчиків>Ортопедичне дитяче взуття
Ортопедичне дитяче взуття
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Danielki ST20 Granat fluo z (18-26p)
Доступные размеры 18 20 21 22 25 26
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Mrugala 1310-86 (31-36р)
Доступные размеры 32 33 35 36
Взуття ортопедичне
Взуття ортопедичне
Mrugala 1299-86 (26-30p)
Доступные размеры 29
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Mrugala 1399-37 (31-36p)
Доступные размеры 33
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Mrugala 1199-77 (19-25)
Доступные размеры 21
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Mrugala 1199-66 (19-25р)
Доступные размеры 21
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Dawid 016SZT (19-25p)
Доступные размеры 19 21 24 25
Ортопедичне взуття
Ортопедичне взуття
Mrugala 1188-89 (19-25p)
Доступные размеры 19
Взуття ортопедичне
Взуття ортопедичне
Mrugala 5100-9090 (19-25p)
Доступные размеры 19 21

Усі дітки швидко ростуть і формуються. Багато з основ закладається у них ще в животику у мами, але так само, досить важливо, як буде проходити їх подальший розвиток. Поки дитина ще мала, у неї формується один з найважливіших органів опорно-рухового апарату - хребет. Як дивно би це не було, але за правильний розвиток хребта частково відповідає стопа. У зв’язку з цим, так важливо що б дитячі черевички були підібрані правильно. Саме для цього і створене ортопедичне дитяче взуття, яке ми пропонуємо вам купити на сторінках нашого інтернет магазина.

Черевички бувають стандартними лікувальними та виготовленими на замовлення. Спеціальні лікувальні черевички виготовляються виключно на замовлення, за індивідуальними анатомічними особливостям стопи вашого малюка. Такі черевички використовуються у випадках, коли стопа вже почала формуватись не правильно і потрібно радикальне втручання. Але до таких обставин краще не доводити своїх дітей. Варто купити профілактичне дитяче ортопедичне взуття і проблеми плоскостопості не торкнуться ваших малюків.

Особливості дитячого ортопедичного взуття

Багато батьків не розуміють в чому переваги спеціального взуття. Адже за зовнішніми ознаками його не так просто відрізнити від звичайного, але якісно виконаного взуття. Але відмінностей багато, і для дитячого розвитку вони, безумовно, важливі. Перш ніж купити ортопедичні вироби, зверніть особливу увагу на такі критерії:

  • Супінатор
  • Задник
  • Матеріал
  • Підошва
  • Застібки
  • Ціна

Наявність супінатора в ортопедичному взутті обов'язкова. Супінатор повинен бути більш жорсткий і більш об'ємний, ніж у звичайного профілактичних черевичках. У зв'язку з цим зверніть особливу увагу на правильний підбір розміру. Купити дитяче лікувальне взуття «на виріст» категорично забороняється. Розмір ніжки повинен бути визначений дуже точно, а максимально допустимий запас не повинен перевищувати пів розміру для правильного розташування супінатора на стопі.

Ортопедичний задник повинен бути жорстким і високим. Його основна функція - надійно фіксувати дитячу ніжку і утримувати її при ходьбі оберігаючи від розхитування. Для комфорту обшивка задника виповнюється  м'якою натуральною шкірою.

Лікувальні черевички виготовляються виключно з натуральних матеріалів. В основному це шкіра. Дитяча ніжка дуже чутлива, тому важливо, що б матеріал легко пристосовувався до ніжки і дозволяв їй дихати.

Особливу увагу слід звернути на підошву дитячого ортопедичного взуття. Підошва повинна бути гнучкою і еластичною. Важливо, що б підошва мала хорошу амортизацію і захищала дитячу стопу від впливу нерівностей на поверхні. В ортопедії використовуються різні методи розвантаження дитячих м'язів при ходьбі, наприклад, такі як «скошений» каблук або «антишокова» підошва.

Для діток застібки важливі в будь-якому варіанті взуття. Але в дитячому ортопедичному взутті вони важливі в двійні. У такому взутті важливо не просто зручність застібання при одяганні, а правильна фіксація на дитячій ніжці. За допомогою додаткових затягувань і шнурівок значно посилюється фіксація на нозі.

Все якісне дитяче взуття коштує не дешево. Купити не дорого ортопедичне дитяче взуття взагалі не реально. Його виготовлення - це технічно складний процес. У такому дитячому взутті підвищені вимоги до якості вихідного матеріалу, до виконання всіх технічних умов, а ще в його виготовленні використовують спеціальне обладнання та специфічні лекала. Відповідно,це не може не позначатися на ціні.

Для того, що б ваші дітки росли щасливими і здоровими, ми пропонуємо купити ортопедичне взуття відомих польських виробників. Взуття в нашому інтернет магазині відрізняється високою якістю і вигідною ціною. Подбайте про майбутнє ваших діток вже зараз, а ми з радістю вам в цьому допоможемо.